Liikluskindlustus, mis sobib just sinule

Teeme üle 45 000 liikluskindlustuse pakkumise aastas. Vali endale sobiv liikluskindlustus siit.

Alusta siit! Sisesta sõiduki number

Miks valida Kindlustushind.ee?

Liikluskindlustuse võrdlus 2 minutiga

Kuni 8 seltsi pakkumised ühest kohast

Iga ostuga toetad TÜ Kliinikumi Lastefondi


Kliendirahulolu

Trustpilot


Kindlustusseltsid

Lihtne • Mugav • Usaldatud

Liikluskindlustus

Osta liikluskindlustus veebist ja säästa raha. Võrdle kindlustushind.ee lehel kiirelt ja mugavalt liikluskindlustuse pakkumisi ning vali endale soodsaim liikluskindlustus. Iga ostuga toetad TÜ Kliinikumi Lastefondi. Iga heategija tugi on Lastefondi abisaajate jaoks suureks abiks.

Hea teada liikluskindlustusest. Liikluskindlustus on autoga liiklemisel kohustuslik. Kui juhtud liiklusõnnetuse põhjustama, siis liikluskindlustus hüvitab kannatanu auto kordategemise kulud. Üldiselt on liikluskindlustuse valiku puhul üheks tähtsamaks kriteeriumiks hind, kuid lisaks liikluskindlustuse hinnale tasub tähelepanu pöörata ka lisakaitsetele. Näiteks võib mõne kindlustusseltsi liikluskindlustusega kaasa tulla puksiiriabi teenus.

Liikluskindlustuse KKK

Hea teada enne liikluskindlustuslepingu sõlmimist. Liikluskindlustus tagab sinu poolt põhjustatud õnnetuse korral kannatanu kulude hüvitamise.


Kas liikluskindlustus on kohustuslik?

Jah! Eestis on liikluskindlustus kohustuslik kõikidele sõidukitele, millega osaletakse liikluses. Liikluskindustus aitab pakkuda rahalist kaitset nii teile kui ka teistele, kui olete sattunud õnnetusse.

Milline on parim viis liikluskindustuse võrdlemiseks?

Parim viis liikluskindlustuse võrdluseks on kasutada kindlustusmaaklerit nagu Kindlustushind.ee. Oleme teinud kõvasti tööd, et muuta liikluskindlustuse võrdlus sinu jaoks lihtsaks, mugavaks ja probleemivabaks. Teostame üle 45 000 liikluskindlustuse- ja kasko pakkumise aastas.

Kas Kindlustushind.ee sobib liikluskindlustuse võrdlemiseks ja liikluskindlustus pakkumiste saamiseks?

Kindlasti. Teostame üle 45 000 liikluskindlustuse- ja kasko pakkumise aastas.

Millest sõltub liikluskindlustuse hind?

Liikluskindlustuse hind sõltub inimese kindlustus- ja kahjuajaloost, sõiduki liigist, sõiduki kasutamise otstarbest, sõiduki tehnilistest näitajatest nagu mootori võimsus ja ka lepingu sõlmimise teeninduskanalist. Kindlustusmakse arvestus varieerub ka kindlustusseltsi põhiselt.

Kas liikluskindlustus kehtib välismaal?

Enne autoga välismaale sõitmist veendu, et sinu liikluskindlustus kehtiks ka sihtriigis. Välismaale sõites salvesta telefoni või prindi välja liikluskindlustuse poliis ja roheline kaart, nii saad vajadusel tõestada selle kehtivust. Rohelise kaardi saab tasuta. Väljaspool Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriike on roheline kaart kohustuslik.

Kuidas toimib Kindlustushind.ee poolt liikluskindlustusele kaasa pakutav kahjuabi?

Liikluskindlustuse kahjuabi on kindlustusvõtjale toeks liikluskahju tekkimise korral. Kahjuabi saab vahendada suhtlust kindlustusfirmade kahjukäsitlustega ning on kättesaadav liikluskahjude fikseerimiseks ööpäevaringselt. Helistades numbril 61 81 681, saame tulla sündmuskohta, täita kahjujuhtumi lahendamiseks vajalikud paberid, transportida sõiduk remonditöökotta ning korraldada selle remont. Teenuse maksumus on 0,99 € kuus ja selle saab osta liikluskindlustuse poliisi kehtivuse ajaks (näiteks, ostes poliisi 6-kuuks, kujuneb kahjuabi hinnaks 5,94 €).

Kokkuvõtteks ...

Miks valida meid oma järgmise liikluskindlustuse- ja kasko leidmiseks?

  • Säästa raha! Parima hinna garantii.
  • Liikluskindlustus pakkumiste võrdlus 2 minutiga.
  • Kaskoga tasuta 24/7 Smart kahjuabi.
  • Iga ostuga toetad TÜ Kliinikumi Lastefondi.
  • Teeme üle 45 000 liikluskindlustuse ja kasko pakkumise aastas.
Võrdle pakkumisi siit

Küsi liikluskindlustuse- ja kasko pakkumist juba täna.
100% tasuta, kohustustevaba päring. Sina otsustad.