Meist

Kiire ja mugav kindlustus Sinu autole!

Kindlustushind.ee lehel saad kiiresti ja mugavalt võrrelda ja sõlmida oma autole parima kasko– ja liikluskindlustuse. Howden Kindlustusmaakler tegutseb Eesti turul juba aastast 2007. Howden Kindlustusmaakler kuulub rahvusvahelisse gruppi, mis on juhtiv sõltumatu kindlustusmaakleri teenuste, riskihaldusteenuste ja töötajate hüvitistega seotud teenuste pakkuja, omab peakorterit Ühendkuningriigis ning esindusi Euroopas, Kaug-Idas, Aafrikas, Ladina-Ameerikas ja Lähis-Idas. 1994. aastal asutatud Howdenil on nüüdseks üle maailma enam kui 9000 töötajat, kontsern haldab rohkem kui 45 riigis ligi 10 miljardi USA dollari (8,5 miljardi euro) väärtuses kindlustusmakseid ja tegutseb koos oma Howden One võrgustiku partneritega 90 riigis.

Kõigile kaskokindlustuse sõlmijatele lisandub tasuta Smart kahjuabi. Teenuse tavahind on ligi 60 eurot aastas. Selle mugavusteenusega võtab Howden kahjujuhtumi korral enda peale kogu asjaajamise kindlustustega ja Sinu poolt valitud autoteenindusega. Smart kahjuabi on Eestis ainulaadne, kuna lisaks telefoni toele tullakse ka avariikohale.

Heategu

Meil on hea meel annetada 4% iga Sinu poliisi vahendustasust Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile. Lisaks sellele, et Sina võidad kindlustuse hinnalt, saavad kasu sellest ka need, kes seda kõige rohkem vajavad. Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv: “Mul on hea meel, et leidub ettevõtteid, kes leiavad võimaluse heategevusse pikemalt ja püsivamalt panustada.”

Klienditugi

Howden Kindlustusmaakler OÜ
Pärnu mnt. 158-1, 11317 Tallinn
Telefon: 61 81 611 (E-R kell 9-17:00)
E-post: kiri@kindlustushind.ee